Ana Sayfa Bize Ulaşın İhbar Formu English
HAKKIMIZDA

Yatırım dünyasında bilginin, deneyimin ve başarının bir simgesi var: Finansinvest.

Bir QNB Finansbank iştiraki olan Finansinvest, 1996 yılından buyana deneyimli kadrosu, yenilikçi hizmet anlayışı ile bireysel ve kurumsal, yerli ve yabancı müşterilerine aracılık hizmetleri, portföy yönetimi, yatırım danışmanlığı, varlık yönetimi, kurumsal satış, yatırım bankacılığı ve saklama hizmetleri konusunda hizmet sunmaktadır.

Türkiye’nin lider yatırım kuruluşlarından biri olan Finansinvest, tecrübeli insan kaynağı, sağlam teknolojik altyapısı ile sektöre yön vermektedir.

Yaygın şube ağının yanı sıra, etkin dijital platformlarıyla hizmet veren Finansinvest , her biri konusunda uzman 250’nin üzerinde çalışanıyla, müşterilerin ihtiyacını anlamayı, doğru çözümler üretmeyi amaçlamakta ve yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurma hedefiyle çalışmaktadır.

Finansinvest, sabit getirili menkul kıymetler, yatırım fonları, hisse senedi, vadeli ve opsiyon piyasası, forex, kişiye özel portföy ürünleri gibi geniş ürün yelpazesinin yanı sıra halka arzlar, özelleştirme danışmanlığı ve proje finansmanı gibi hizmetlerde de deneyim ve bilgi birikimini yatırımcılarına sunmaktadır.

Ticaret Sicil Bilgileri
Aracı Kurumun Ticaret UnvanıFİNANS YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
Kuruluş Tarihi18.12.1996
Ticaret Siciline Tescil Edildiği Yerİstanbul
Ticaret Sicil No358657
Merkez AdresiEsentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No: 215 Kat: 6-7 34394 Şişli / İstanbul
Ödenmiş Sermaye50.000.000 TL