Ana Sayfa Bize Ulaşın İhbar Formu English
FINANSINVEST ÜST YÖNETİMİ
Özgür Güneri

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

Profesyonel hayatına 1991 yılında Global Menkul Değerler araştırma bölümünde başlayan Güneri, 1998 yılına kadar Araştırma departmanında çeşitli görevlerde bulundu. 1998-1999 yıllarında Ege Portföy’de kariyerini sürdüren Güneri, 2000 yılında Finans Portföy’de Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı. 2007 yılında Genel Müdür olarak atanan Güneri 2013 yılına kadar bu görevi sürdürdü. Özgür Güneri, Eylül 2012’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandığı Finansinvest’te Şubat 2013’den bu yana Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Güneri, London Business School ‘dan MBA derecesine sahiptir.
  • 2000'den beri QNB Finansbank Grubu Üyesiİpek Hekimoğlu

Genel Müdür Yardımcısı, Yatırım Bankacılığı

Profesyonel hayatına 1997 yılında Demirbank’ta Management Trainee olarak başlayan Hekimoğlu, 2001-2005 yılları arasında Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Kurumsal Finansman departmanında Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

2005 yılında Finansinvest Yatırım Bankacılığı departmanında Müdür olarak çalışmaya başlayan Hekimoğlu, 2008 yılında Yatırım Bankacılığından sorumlu Grup Yöneticiliği’ne, 2014 yılında ise Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nü bitiren, İpek Hekimoğlu, birçok yerli ve yabancı şirkete; halka arz, şirket evlilikleri/ortaklıkları ve özelleştirme projeleri ile bono/tahvil ihracı konularında danışmanlık vermektedir.
  • 2005'den beri QNB Finansbank Grubu ÜyesiPamir Karagöz

Genel Müdür Yardımcısı, Perakende ve Varlık Yönetimi

Profesyonel hayatına 1998 yılında auditor olarak başlayan Karagöz, 1999-2008 yılları arasında Citibank Türkiye Bireysel Bankacılık bölümünde Strateji, Satış, Varlık Bankacılığı ve Üst Gelir Müşteri segment yönetimi gibi çeşitli görevlerde bulundu.

2008 yılında Barclays Emerging Markets Dubai bölge ofisine Premier Bankacılık ve yatırım ürünlerinden sorumlu üst düzey yönetici olarak atandı. Barclays’de sorumlu olduğu 14 ülkede yeni giriş stratejileri, ürün geliştirme, müşteri değer yönetimi ve stratejik kanal yönetimi konularında faaliyetlerde bulundu.

2011-2012 yılları arasında Mashreqbank’ın yeniden yapılandırma sürecinde varlık bankacılığı, yatırım, sigorta ve mortgage ürünlerinin satış ve pazarlamasından sorumlu üst düzey yönetici olarak görev yaptı. 2012-2015 yılları arasında Deloitte Türkiye’de strateji, pazarlama ve iş geliştirmeden sorumlu direktör olarak görev alan Karagöz, 2015 itibarıyla Finansinvest Perakende ve Varlık Yönetimi’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Pamir Karagöz, University of Chicago Booth Business School’dan işletme yüksek lisans derecesini aldı.
  • 2015'den beri QNB Finansbank Grubu Üyesi