Ana Sayfa Bize Ulaşın İhbar Formu English
GENEL SAKLAMA HİZMETİ
Genel Saklama Hizmeti, “Geniş Yetkili” olarak addedilen Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından yetkili olunan ve işlemi yapılan yatırım hizmet ve faaliyetlerinden bağımsız olarak başka yatırım kuruluşlarının yönettiği bireysel portföylere (aracı kurumlar ve tüm bankalar açısından) saklama hizmeti sunulmasıdır.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun ilgili mevzuatı kapsamında Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. olarak ilk etapta emir iletimine aracılık, işlem aracılığı, halka arz aracılığı ve bunun gibi geniş yetkili aracı kurumların yapabileceği işlemler doğrultusunda hizmet verdiği fakat genel saklamasını farklı kurumlarda yapan müşterilere hizmet verilebilmektedir. Buna bağlı olarak genel saklama hizmeti için mevcut bireysel ve kurumsal, yerli ve yabancı müşteriler için pazarlama faaliyetleri yapılmaktadır.

Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’nin vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda gelişen teknolojiye uyum, hizmet verilen her alanda öncü olma prensipleri korunacak ve bu bağlamda verilen diğer hizmetlere ek olarak Genel Saklama hizmetleri ile de sektörün önde gelen yatırım kuruluşu olmanın devamlılığı sağlanacaktır.

+90 212 336 73 38 MENKULKIYMETLERVECARIISLEMLER@finansinvest.com