Ana Sayfa Bize Ulaşın İhbar Formu English
PLATFORMLAR

Finansonline

Finansonline'da hesap açarak Hisse Senedi, Yatırım Fonu, VIOP, Repo, Tahvil / Bono gibi ürünleri kolayca alıp satabilir, yatırım danışmanlığı sözleşmesi imzalamanız halinde profesyonel yatırım danışmanlarımızdan fikir alabilir, genel yatırım tavsiyeleri kapsamında ilgilendiğiniz şirketlerin güncel bilgi ve yorumlarını yakından takip edebilirsiniz.

Finansonline avantaj ve kolaylıklarıyla tanışmak için tıklayınFinansonline FX

Finansonline FX, para birimlerinde 38 ayrı parite çifti ile birlikte, Metal grubunda Altın ve Gümüş, CFD Emtia grubunda Petrol ve Bakır, CFD Endeks grubunda ise Dow, S&P500 ve Dax gibi önemli ülke borsa endeksleri üzerine işlem yapma imkanı sunmaktadır.

Finansonline FX avantaj ve kolaylıklarıyla tanışmak için tıklayınFinplus

Finplus, Dolar / TL ve Euro / TL paritelerinde 1:1 kaldıraçlı işlemlerin yapıldığı online döviz alım/satım platformudur. Yurtdışı tatiller (Yılbaşı, Christmas) hariç olmak üzere 5 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Finplus hakkında detaylı bilgi için tıklayınFinansonline International

Dünyanın önde gelen piyasalarında Finansinvest deneyimi ve uzmanlığıyla güvenli bir şekilde yatırım yapma imkânı sunan Finansonline International ile yatırım ürünü alternatiflerinizi çeşitlendirebilirsiniz.

Finansonline International hakkında detaylı bilgi için tıklayın