Ana Sayfa Bize Ulaşın İhbar Formu English
KURUMSAL SATIŞ
  • Finansinvest Kurumsal Satış Birimi, 1992 yılında QNB Finansbank bünyesinde kurulduğundan beri yurt dışında ve yurt içinde yerleşik kurumsal müşterilere yaklaşık 20 yıldan beri aralıksız hizmet vererek bu alanda en köklü ve öncü aracı kurumlardan biri olmuştur.
  • A.B.D. den Japonya’ya kadar uzanan küresel müşteri tabanımız, büyüme ve değer yatırımları ile tanınmış dünyanın önde gelen portföy yönetim şirketlerinden bazılarının yanında, farklı yatırım stratejileri ile dünya çapında önemli yatırımlara yön veren hedge fonları ve elektronik platformlar üzerinden yapılan yüksek frekanslı algoritmik işlemleri ile tanınmış önemli fonlardan oluşmaktadır.
  • Kurumsal Satış ve Trading ekibi Pazarlama, Hisse Senedi Aracılık ve Vadeli İşlemler birimlerinde çalışmakta olan ortalama 12 yıllık iş tecrübesi ile alanlarında uzmanlaşmış bireylerden oluşmaktadır.
  • Pazarlama birimimizde çalışan uzman kadrolarımız kurumsal fon yöneticilerine BIST pazarındaki stratejilere etken olabilecek her türlü haber ve analizi dikkatli olarak takip etmekte, bunları eş zamanlı olarak ilgili müşterilere ileterek yatırım stratejilerini piyasa koşullarına göre oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Hizmet inancımız temelinde hem bilgiye hem de müşteriye yakın durmak ve aradaki trafiği katma değerli analize dayanan ürünler ile pekiştirmektir.
  • Trading birimimiz ise kurumsal müşteri emirlerinin en özenli ve itinalı, aynı zamanda hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için gerekli tüm donanıma sahiptir. Müşteri emirlerinin manuel olarak gerçekleştirilmesinin yanında, elektronik platformlarımız ile teknolojinin son imkanlarını kullanarak daha hızlı bir şekilde işlem yapmak isteyen kurumsal müşterilerimize de etkili çözümler sunmaktayız.
  • Alternatif işlem kanalları birimimizin sunmuş olduğu elektronik işlem platformları aracılığı ile Finansinvest, Türkiye’de ilk defa uluslarası kurumsal müşterilere VIOP piyasasına DMA (uzaktan direkt erişim) olanağını sağlayan kurum olmuştur. Spot ve vadeli piyasalar arasında hızlı işlem yapmaya olanak sağlayan bu sistem özellikle spot ve vadeli piyasalar arasında arbitraj amaçlı işlem gerçekleştiren kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

+90 212 336 7000 iis@finansinvest.com