Ana Sayfa Bize Ulaşın İhbar Formu English
YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Finansinvest Yatırım Danışmanlığı, sermaye ve para piyasası araçlarına yönelik olarak farklı risk gruplarına yönelik farklı vadelerde finansal tavsiyeler paylaşmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı Bölümü, bireysel ve kurumsal yatırımcıların risk ve getiri tercihleri, vergi koşulları, hedef ve beklentilerine göre değişkenlik gösterebilen ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin üretilmesini amaçlamakta; günlük, haftalık, çeyreksel ve yıllık bazda geniş bir raporlama yelpazesi ile piyasalarla ilgili görüş ve tavsiyelerini paylaşmaktadır.

Yatırım Danışmanlığı Bölümümüz tarafından hazırlanan finansal tavsiye raporlarına; www.finansonline.com, iPhone, iPad ve Android tabanlı mobil uygulamalar ve elverişli cep telefonlarından wap şubesi kanalıyla müşteri şifrenizle giriş yaparak ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Yatırım Danışmanlığı Bölümümüz tarafından hazırlanan rapor ve hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz:

Finansinvest Bugün

Piyasaları etkileyebilecek güncel yurtiçi ve yurtdışı gelişmeleri ve veri akışını uzman ekibimizin birikim ve tecrübeleri ile analiz ettikleri özel bir bültendir. Sabahları yayınlanan bu günlük bültende; hisse senedi, tahvil-bono, dövize ve emtia piyasalarına ilişkin geniş bir enstrüman yelpazesine dair günlük yorum ve taktikler yer almaktadır.

Finansinvest Strateji

Farklı risk algıları olan yatırımcılara yönelik, piyasalardaki genel gidişata ilişkin gelişmelerin değerlendirildiği ve detaylı analiz edildiği haftalık olarak beklentilerimizi ve tavsiyelerimizi içeren stratejik bir bültendir.

Finansinvest FinansTech

Uluslararası hisse senedi, döviz ve emtia piyasalarını yakından takip eden deneyimli bir ekip tarafından, bu piyasalara yönelik işlem yapmak isteyen yatırımcılara yönelik teknik tavsiyeler içeren bültenimizdir.

Finansinvest Yatırım Danışmanım

Yatırım Danışmanlığı ekibimizin bilgi birikimi ve tecrübesinden birebir yararlanabilir, danışmanlarımıza www.finansonline.com üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Sorular, en kısa sürede e-posta yoluyla yanıtlanır. Size özel ücretsiz Yatırım Danışmanlığı hizmeti alabilmek için "Yatırım Danışmanlığı Çerçeve Sözleşmesini" imzalamanız gerekmektedir

+90 212 336 7000 yd@finansinvest.com